Sekite mus

„Šimtas Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą“

2018 m. liepos 1 d. Vilniuje, Rotušės aikštėje, įvairių pasaulio kraštų lietuviai susirinko į renginį „Šimtas Lietuvos veidų – sujunkime Lietuvą“.

2018 m. liepos 1 d. Vilniaus Rotušėje susirinko tūkstančiai lietuvių iš Lietuvos ir viso pasaulio, dalyvavo ir Lietuvos tautinių bendrijų kolektyvai, lankėsi LR Prezidentė, Ministras Pirmininkas ir užsienio reikalų ministras. Renginį  organizavo Pasaulio Lietuvių Bendruomenė, bendradarbiaudama su Lietuvos nacionaliniu kultūros centru ir Tautinių mažumų departamentu prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Šiuo renginiu Pasaulio Lietuvių Bendruomenė pradėjo akciją šūkiu „Sujunkime Lietuvą“.  Lietuva yra visame pasaulyje ir kaip mes galime ją sujungti? Sujungti savo istorijomis, savo darbais, savo pasiekimais.  Šiuo renginiu siekta, kad būtų ištrinta riba tarp jų, t. y. tų, kurie išvažiavo, ir mūsų – tų, kurie liko Lietuvoje. Nėra „jie ir mes“, esame tik „mes“. Mes, lietuviai, kurie širdyje yra lietuviai ir dirba vardan Lietuvos, kuria Lietuvą.

 Plačiau apie renginį skaitykite:

http://pasauliolietuvis.lt/sujunkime-lietuva/

http://pasauliolietuvis.lt/renginio-simtas-lietuvos-veidu-sujunkime-lietuva-dalyvius-pasveikino-lietuvos-prezidente-ir-ministras-pirmininkas/

https://www.lrp.lt/lt/pasaulio-lietuviu-bendruomenes-neatsiejama-lietuvos-dalis/30342

http://lrv.lt/lt/naujienos/premjeras-puoselekime-lietuviska-savimone-kalba-ir-rysi-su-lietuva

http://pasauliolietuvis.lt/jurga-gailiute-svente-ateina-is-dekingumo/