Sekite mus

Italijos lietuviai kviečia piešti vilties piešinius ir taip palaikyti Lietuvą

2020-03-31 542 Views Italija

Atskirti, bet neišskirti. Tokią žinią tautiečiams Lietuvoje užsienyje įsikūrę lietuviai. Jie ragina griežtai laikytis karantino nurodymų ir, remdamiesi savo patirtimi, tikina, kad tai nėra taip sunku, kaip galėtų pasirodyti.

„Mes taip jau gyvename, tai tikrai įmanoma. Nelaukite piko. Pradėkite dabar. Ne kariauti prašo, tik pabūti namie. Kad medikams kariauti būtų lengviau“, – iš Italijos rašo ten gyvenanti lietuvė.

Italijoje gimė ir padrąsinamoji vilties piešinių iniciatyva. Italijos lietuvių bendruomenė pakvietė visas pasaulio lietuvių šeimas prisidėti prie Italijoje prasidėjusios akcijos – piešti spalvotas vaivorykštes su užrašu „VISKAS BUS GERAI“ lietuviškai ir tos valstybės, kurioje gyvenate kalba.

Akcijos piešinio autoriai – sesuo ir brolis 7 metų Elena ir 5 metų Francesco Paolo Di Meglio.

„Virusas jau įrodė, kad nepaiso nei sienų, nei tautybės. Griežtos ir neišvengiamos prevencijos priemonės apribojo judėjimą visame pasaulyje. Tačiau jis negali mūsų išskirti! Būkime vieningi ir atsakingi. Viskas bus gerai, kad ir kur šiuo metu esame!“, – ragina Italijos lietuviai.

Piešinių ir jų autorių nuotraukas (arba tik piešinius nenorintiems viešinti vaikų nuotraukų) reikėtų siųsti adresu draugystestiltas2020@gmail.com nurodžius šalį, miestą ir autoriaus vardą bei amžių. Nuotraukos bus publikuojamos čia.

https://www.lrt.lt/lituanica/aktualijos/751/1151768/italijos-lietuviai-kviecia-piesti-vilties-piesinius-ir-taip-palaikyti-lietuva